Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk Biznesowy i Systemów IT

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/ABS/4/2021

Publikacja

2021-04-13

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 15 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ przygotowywanie szczegółowej analizy potrzeb biznesowych od strony użytkownika systemów informatycznych;
  • ~ prowadzenie analiz wykorzystywanych rozwiązań informatycznych, ich funkcjonalności oraz narzędzi wspierających procesy biznesowe;
  • ~ udział w opracowaniu technologicznej i biznesowej koncepcji rozwiązań informatycznych;
  • ~ przygotowywanie dokumentacji analitycznej i technicznej;
  • ~ współpraca z zespołami deweloperów rozwiązań informatycznych;
  • ~ weryfikowanie produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych;
  • ~ opracowywanie założeń do testów i odbioru oprogramowania;
  • ~ udział w testach, wdrożeniu, stabilizacji i optymalizacji gotowego rozwiązania;
  • ~ udział w projektach rozwojowych w Departamencie.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki ścisłe – matematyka, ekonomia, informatyka);
  • ~ min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • ~ znajomość UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami;
  • ~ znajomość BPMN i doświadczenie w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych;
  • ~ umiejętność prezentacji zastosowanych rozwiązań z zakresu UML/BPMN;
  • ~ umiejętność czytania kodu przynajmniej jednego z języków programowania (Java, Python, C#, VBA);
  • ~ umiejętność współpracy z deweloperami i otwartość na kontakt z biznesem;
  • ~ znajomość języka SQL (PL SQL/T-SQL);
  • ~ praktyczna znajomość JIRA i Confluence;
  • ~ znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.