Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk biznesowo-systemowy

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/A/10/2021

Publikacja

2021-10-08

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 8 listopada 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ identyfikacja potrzeb biznesowych,
  • ~pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych, funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • ~ modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,
  • ~ opracowywanie logicznych modeli danych,
  • ~ tworzenie koncepcji rozwiązań technicznych,
  • ~ współudział w opracowywaniu architektury rozwiązań IT,
  • ~ opracowywanie i aktualizacja dokumentacji analitycznej oraz dokumentacji użytkownika,
    • ~ współpraca z interesariuszami projektu, zespołami wytwórczymi oraz testerami,
    • ~wsparcie w testach rozwiązań.

Nasze wymagania:

  • ~min. 3-letnie doświadczenie w roli analityka biznesowo-systemowego lub systemowego,
  • ~umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • ~umiejętność modelowana w notacjach BPMN oraz UML,
  • ~płynna obsługa Enterprise Architect lub innego narzędzia CASE,
  • ~ doświadczenie w branży produktów emerytalnych lub sektorze finansowym.

Mile widziane:

  • ~znajomość architektury mikrousług,
  • ~znajomość relacyjnych baz danych i składni SQL (budowanie zapytań),
  • ~znajomość Archimate oraz SysML,
  • ~umiejętność pracy w agile’owych zespołach.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.