Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk biznesowy

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/PI/A/05/2021

Publikacja

2021-05-11

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 31 lipca 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~zbiorcze raportowanie transakcji inwestycyjnych w toku i aktywności inwestycyjnej zespołów w Pionie Inwestycji (PI),
  • ~koordynowanie prac z innymi jednostkami / departamentami w firmie,
  • ~nadzorowanie projektów prowadzonych przez PI od strony operacyjnej,
  • ~przygotowywanie skróconych analiz rynkowych i informacji sektorowych oraz prezentacji w Power Point,
  • ~wsparcie analityczne na potrzeby Dyrektorów w PI,
  • ~praca na wewnętrznych bazach danych i generowanie odpowiednich raportów na potrzeby PI.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse i bankowość),
  • ~ min. 3-letnie doświadczenie w pracy w banku, funduszu lub innej instytucji finansowej,
  • ~praktyczna znajomość produktów bankowych i finansowych ,
  • ~ doskonałe umiejętności analityczne i wnioskowania na podstawie liczb,
  • ~ doskonała umiejętność poruszania się w MS Office, w szczególności Excel i Power BI oraz tworzenia prezentacji w Power Point,
  • ~dobra znajomość języka angielskiego.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.