Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk danych

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PDR/DOR/AB/02/2021

Publikacja

2021-02-19

Analityk danych
[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 16 czerwca 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ uzgadnianie raportów od dostawców zewnętrznych pod kątem ich kompletności;
  • ~ generowanie predefiniowanych raportów z wewnętrznej bazy danych;
  • ~ rekoncyliowanie danych pozyskiwanych od dostawców zewnętrznych z przepływami finansowymi;
  • ~ przygotowywanie danych źródłowych do tworzenia analiz i raportów;
  • ~ tworzenie raportów automatycznych w ramach dostępnych technologii i rozwiązań;
  • ~ odpowiedzialność za obieg raportów w procesie rozliczania subwencji finansowych udzielonych przedsiębiorcom;
  • ~ mapowanie danych dla procesów rozliczeń.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse i bankowość, metody ilościowe lub statystyczne, matematyka);
  • ~ min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w dziale analiz/kontrolingu dużej firmy lub w pracy z dużymi bazami danych;
  • ~ doskonałe umiejętności analityczne i wnioskowania na podstawie liczb;
  • ~ biegła znajomość w tworzeniu i użytkowaniu tabel przestawnych w Excel;
  • ~ biegła umiejętność użytkowania raportów/tabel OLAP;
  • ~ umiejętność obrabiania raportów płaskich o dużej ilości danych;
  • ~ bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (OLAP, Power BI) oraz oprogramowaniem JIRA, Confluence, Share Point;
  • ~ znajomość języka zapytań MS SQL, mile widziana PL SQL;
  • ~ programowanie w VBA;
  • ~ biegła znajomość MS Office w szczególności Excel, Power BI oraz w tworzenie prezentacji Power Point.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.