Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk danych

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DOR/AD/9/21

Publikacja

2021-09-09

Analityk danych
[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 9 października 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ automatyzacja procesów raportowych;
  • ~ generowanie zapytań SQL do bazy danych;
  • ~ przygotowywanie danych źródłowych do tworzenia analiz i raportów;
  • ~ unifikacja danych pochodzących z różnych źródeł;
  • ~ odpowiedzialność za obieg raportów w procesie rozliczania subwencji finansowych;
  • ~ uzgadnianie raportów od dostawców zewnętrznych pod kątem ich kompletności;
  • ~ tworzenie raportów automatycznych w ramach dostępnych technologii i rozwiązań;
  • ~udział w projektach realizowanych w Departamencie.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse i bankowość, metody ilościowe lub statystyczne, matematyka);
  • ~doświadczenie zawodowe w dziale analiz/kontrolingu dużej firmy lub w pracy z dużymi bazami danych;
  • ~ doskonałe umiejętności analityczne i wnioskowania na podstawie liczb;
  • ~ umiejętność obrabiania raportów płaskich o dużej ilości danych;
  • ~ bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL;
  • ~ biegła znajomość MS Excel;
  • ~ programowanie w VBA, Python, Java będzie dodatkowym atutem;
  • ~ mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami do wizualizacji danych typu Power BI, Tableu, Qlick View, lub inne.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.