Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk w Biurze Strategii

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/BS/A/04/2021

Publikacja

2021-04-19

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 18 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z obszary zarządzania projektami  w PFR S.A. oraz w Grupie Kapitałowej PFR,
  • ~ prowadzenie / udział w projektach Grupy Kapitałowej PFR o zróżnicowanej tematyce (inwestycyjne, operacyjne, strategiczne),
  • ~ raportowanie statusu realizacji projektów bezpośrednio do Zarządu PFR,
  • ~ nawiązywanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi uczestnikami środowiska inwestycyjnego oraz innymi instytucjami rozwoju.

Nasze wymagania:

  • ~ szeroko pojęta wiedza finansowa (lub związany z tym kierunek studiów / praca w branży finansowej),
  • ~ umiejętności analitycznego myślenia oraz strukturyzowania i rozwiązywania problemów,
  • ~ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Project, MS PowerBI, MS Excel, MS PowerPoint),
  • ~ umiejętność pracy z ludźmi i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • ~ dokładność i dobra organizacja pracy,
  • ~ zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • ~ biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • ~znajomość metodyk i narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu projektami,
  • ~doświadczenie w pracy PMO,
  • ~doświadczenie międzynarodowe - studia na zagranicznej uczelni/praca za granicą.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.