Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk w Biurze Wsparcia Technicznego

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/BWT/A/09/2022

Publikacja

2022-09-15

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 15 października 2022

Twój zakres obowiązków:

  • ~ przygotowywanie danych zgodnie z zamówieniem, w oparciu o znajomość SQL,
  • ~ przygotowywanie analiz i wizualizacji opartych o aktualne źródła danych,
  • ~ tworzenie automatycznych raportów i wizualizacji danych (np PowerBI),
  • ~ tworzenie nowych źródeł danych i procesów przetwarzania danych,
  • ~ udział w wytwarzaniu narzędzi na potrzeby prowadzonych projektów,
  • ~ udział w testowaniu zgodności analiz i narzędzi, tworzonych przez pozostałych członków zespołu.

Nasze wymagania:

  • ~ zdolności analityczne, przygotowywania i przetwarzania danych, oraz wyciągania wniosków,
  • ~ praktyczna znajomość języka SQL (umiejętność samodzielnego tworzenia zapytań),
  • ~ umiejętność tworzenia wizualizacji danych w narzędziu PowerBI,
  • ~ znajomość MS Excel,
  • ~ terminowość, rzetelność, asertywność, umiejętności interpersonalne,
  • ~ chęć rozwoju i nauki, oraz dzielenia się wiedzą.

Mile widziane:

  • ~ praktyczna znajomość zasad programowania w języku Python,
  • ~ umiejętność tworzenia nowych struktur bazodanowych,
  • ~ umiejętność tworzenia/czytania diagramów procesów i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • ~ umiejętność pracy z narzędziem JIRA.