Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk w Departamencie Programów Rozwojowych

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/A/4/2021

Publikacja

2021-04-14

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 15 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów bazodanowych (ORACLE/MS SQL);
  • ~ definiowanie i przygotowywanie obiektów bazodanowych w oparciu o wymogi dokumentacji biznesowej;
  • ~ udział w testach akceptacyjnych systemów informatycznych;
  • ~ przygotowywanie danych źródłowych do tworzenia analiz i raportów;
  • ~ tworzenie raportów automatycznych w ramach dostępnych technologii i rozwiązań;
  • ~ przygotowywanie analiz statystycznych i/lub symulacji w ramach znanego języka programowania;
  • ~ przygotowywanie dokumentacji analitycznej i/lub technicznej;
  • ~ mapowanie danych dla procesów transformacji;
  • ~ udział w wielu rozwojowych i innowacyjnych projektach.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finanse i bankowość, metody ilościowe lub statystyczne, matematyka);
  • ~ minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale analiz dużej firmy lub w pracy z dużymi bazami danych;
  • ~ doskonałe umiejętności analityczne i wnioskowania na podstawie liczb;
  • ~ dobra znajomość  R i/lub Python;
  • ~ dobra znajomość VBA;
  • ~umiejętność tworzenia zapytań w SQL (mile widziana znajomość PL SQL);
  • ~ znajomość narzędzi analitycznych BI (OLAP, Cristal Reports, Tableau, SAP Business Object, IBM Cognos lub inne porównywalne);
  • ~ biegła znajmość MS Office w szczególności Excel, Power BI oraz w tworzenie prezentacji Power Point;
  • ~ znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.