Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk w Departamencie Windykacji

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DW/A/04/2021

Publikacja

2021-04-20

Analityk w Departamencie Windykacji [rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 20 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ projektowanie i rozwijanie narzędzi wspierających proces windykacji należności,
  • ~ definiowanie i przygotowywanie obiektów bazodanowych w oparciu o wymogi dokumentacji biznesowej (MS SQL),
  • ~ przygotowywanie danych źródłowych oraz tworzenie raportów i analiz na potrzeby Departamentu Windykacji i Zarządu,
  • ~ udział w przygotowywaniu dokumentacji analitycznej i/lub technicznej,
  • ~ przygotowywanie dokumentacji dot. procesu windykacji,
  • ~ monitorowanie poziomu spłat wierzytelności i poprawności danych w systemie,
  • ~ współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie postępu procesu windykacyjnego.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, kierunki ścisłe techniczne),
  • ~ min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka lub Specjalisty,
  • ~ znajomość języka SQL,
  • ~ doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów informatycznych,
  • ~ doświadczenie w realizacji projektów wdrażających narzędzia informatyczne do obsługi procesów automatycznych,
  • ~ znajomość architektury systemowej baz danych,
  • ~umiejętność zarządzania czasem i pracy pod presją czasu,
  • ~ umiejętność pracy z JIRA (tworzenie zapytań, eksport danych do SQL).

Mile widziane:

  • ~ doświadczenie w pracy w dziale windykacji lub w działach zarządzania ryzykiem w banku,
  • ~ doświadczenie w wykonywaniu raportów w Power BI.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.