Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Analityk w Departamencie Zarządzania Wierzytelnościami

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/OFiR/DZW/A/09/2022

Publikacja

2022-09-16

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 16 października 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ projektowanie i rozwijanie narzędzi wspierających proces windykacji należności,
  • ~ definiowanie i przygotowywanie obiektów bazodanowych w oparciu o wymogi dokumentacji biznesowej (np.: MS SQL),
  • ~ przygotowywanie danych źródłowych oraz tworzenie raportów i analiz na potrzeby DZW i Zarządu,
  • ~ udział w przygotowywaniu dokumentacji analitycznej i/lub technicznej,
  • ~przygotowywanie dokumentacji dot. procesu windykacji,
  • ~ monitorowanie poziomu spłat wierzytelności i poprawności danych w systemie,
  • ~współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie postępu procesu windykacyjnego.

Nasze wymagania:

  • ~wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, kierunki ścisłe techniczne),
  • ~ minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka lub Specjalisty,
  • ~ znajomość języka SQL (PL SQL/T-SQL – mile widziane) w stopniu bardzo dobrym,
  • ~ doświadczenie w projektach rozwoju systemów informatycznych,
  • ~ doświadczenie w realizacji projektów wdrażających narzędzia informatyczne do obsługi procesów automatycznych,
  • ~ znajomość architektury systemowej baz danych,
  • ~ umiejętność pracy z JIRA (tworzenie zapytań, eksport danych do SQL).

Mile widziane:

  • ~ doświadczenie w pracy w Dziale Windykacji lub w Działach Ryzyka i analiz banku,
  • ~ doświadczenie w wykonywaniu raportów w Power BI.