Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Ekspert/HR Biznes Partner

Stanowisko

Ekspert

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DHR/HRBP/09/2022

Publikacja

2022-09-16

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 16 października 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ inicjowanie i samodzielne prowadzenie procesów HR wspierających realizację strategii biznesowej w podległym obszarze, w tym m.in.:
  • ~ prowadzenie projektów rekrutacyjnych end to end,
  • ~ realizacja działań na rzecz budowania zaangażowania pracowników oraz współpracy między jednostkami organizacyjnymi,
  • ~ wsparcie działań rozwojowych dla pracowników,
  • ~ projektowanie i wdrażanie rozwiązań/narzędzi HR w organizacji.

Nasze wymagania:

  • ~ co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Ekspert/HR Business Partner,
  • ~ co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne
  •         i menedżerskie,
  • ~ rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w organizacji,
  • ~ inicjatywa w działaniu,
  • ~ dobra organizacja pracy własnej,
  • ~umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,
  • ~ umiejętność analizy i trafnego wyciągania wniosków.