Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Ekspert ds. zarządzania procesami

Stanowisko

Ekspert

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/BS/E/01/2022

Publikacja

2022-01-04

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 3 luty 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ udział w opracowywaniu koncepcji, założeń i standardów zarządzania procesami w PFR S.A.,
  • ~ kompleksowe działania w zakresie modelowania, utrzymania i rozwoju procesów biznesowych,
  • ~ weryfikacja poprawności biznesowej zaimplementowanych procesów,
  • ~ utrzymanie i rozwijanie repozytorium procesów w systemie Adonis oraz administracja biznesowa systemu,
  • ~ współpraca z Biurem Audytu Wewnętrznego, Departamentem Zarządzania Zgodnością oraz Dyrektorem ds. Zarządzania Ryzykiem w zakresie utrzymania jakości realizowanych procesów.

Nasze wymagania:

  • ~ min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • ~ bardzo dobra znajomość zasad notacji modelowania procesów biznesowych BPMN,
  • ~ praktyczna znajomość metodyk Lean Manufacturing oraz umiejętność wykorzystania wiodących narzędzi klasy BPM,
  • ~ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS PowerPoint),
  • ~ dobra znajomość języka angielskiego,
  • ~ samodzielność, zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • ~ umiejętność analitycznego myślenia oraz strukturyzowania i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • ~ znajomość narzędzia Adonis.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.