Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Ekspert ds. zapobiegania nadużyciom finansowym

Stanowisko

Ekspert

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/E/04/2021

Publikacja

2021-04-20

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 20 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~zbieranie wymagań interesariuszy i definiowanie celów do procesu anti-fraud;
  • ~analiza procesów biznesowych pod kątem identyfikacji ryzyk i możliwości powstania nadużyć;
  • ~projektowanie i nadzorowanie procesów anti-fraud w Departamencie;
  • ~ koordynowanie przepływu informacji i zadań pomiędzy jednostkami organizacyjnymi PFR i instytucjami zewnętrznymi;
  • ~ optymalizacja procesu i podjęcie działań minimalizujących ryzyko powstania nadużyć;
  • ~ stały kontakt z właścicielami innych procesów biznesowych;
  • ~zbieranie i zarządzanie wiedzą w ramach procesu.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe;
  • ~ minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • ~ doświadczenie w zakresie systemów zapobiegania nadużyciom finansowym;
  • ~wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • ~ konieczna umiejętność pracy samodzielnej;
  • ~ umiejętność projektowania i opisywania procesów i procedur;
  • ~ wiedza w zakresie zarządzania projektami;
  • ~ doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołów projektowych;
  • ~ wysoki poziom umiejętności tworzenia modeli oceny ryzyka;
  • ~ wysoki poziom umiejętności użytkowania zaawansowanych narzędzi informatycznych;
  • ~ poziom znajomości SQL, pozwalający na samodzielne pozyskiwanie danych z baz danych.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.