Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Ekspert ds. miejskich innowacji

Stanowisko

Ekspert

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/EP/01/2021

Publikacja

2022-01-05

[umowa na 18 miesięcy]
[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 4 lutego 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~współtworzenie projektu "Giełda Testowania Rozwiązań Informatycznych dla Samorządów", łączącego potrzeby samorządów z gotowymi rozwiązaniami firm technologicznych;
  • ~wsparcie w wyborze i nadzór nad podwykonawcą projektu odpowiedzialnym za przygotowanie platformy informatycznej;
  • ~współtworzenie założeń biznesowych i technologicznych projektu;
  • ~wsparcie działań doradczych, finansowych i technologicznych dla przedstawicieli miast oraz przedsiębiorców współpracujących z samorządami;
  • ~budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z przedstawicielami samorządów oraz przedstawicielami organizacji branżowych i biznesu
  • ~kontrola harmonogramu i budżetu projektu.

Nasze wymagania:

  • ~znajomość trendów w sektorze smart city, w tym wiedza na temat dostawców nowoczesnych technologii w tym obszarze i doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego;
  • ~co najmniej 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych;
  • ~doświadczenie we współpracy przy projektach IT z zewnętrznymi podwykonawcami;
  • ~doświadczenie w realizacji lub doradztwie przy projektach z obszaru nowych technologii, cyfryzacji lub energetyki;
  • ~doświadczenie w przygotowywaniu materiałów analitycznych i raportów;
  • ~otwartość na nowości i chęci zdobywania wiedzy w różnych obszarach, oraz zaangażowanie i podejmowanie inicjatywy;
  • ~bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Power Point i Excel;
  • ~wysokie zdolności analitycze, dokładność i dbałość o szczegóły;
  • ~umiejętność organizacji własnego czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji.

Mile widziane:

~wyższe wykształcenie techniczne.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.