Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Księgowa / Księgowy

Stanowisko

Księgowa/Księgowy

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DR/BKS/K/06/2022

Publikacja

2022-06-21

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 21 lipca 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ prowadzenie ewidencji księgowej zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • ~ kontrola poprawności dokumentów księgowych od strony rachunkowo-podatkowej,
  • ~ bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,
  • ~ obsługa rachunków bankowych, rozrachunków z kontrahentami i pracownikami,
  • ~ udział w procesie obliczania oraz sporządzania okresowych i rocznych deklaracji oraz sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (VAT, CIT, GUS),
  • ~ udział w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • ~współpraca z audytorem zewnętrznym,
  • ~bezpośrednia współpraca z innymi departamentami,
  • ~proponowanie usprawnień procesów w obszarze księgowości,
  • ~udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość),
  • ~ min. 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowej/księgowego,
  • ~ dobra znajomość systemu Comarch ERP Optima,
  • ~ praktyczna znajomość programów Microsoft, z szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • ~ praktyczna znajomość rachunkowości i prawa podatkowego,
  • ~ bardzo dobra organizacja pracy,
  • ~ umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ~ odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność,
  • ~ zdolność analitycznego myślenia,
  • ~komunikatywność i zaangażowanie,
  • ~umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • ~doświadczenie w biurze rachunkowym.