Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Menedżer ds. zarządzania projektami

Stanowisko

Menedżer

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/MZP/01/22

Publikacja

2022-01-03

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 4 lutego 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ aktywny udział w pracach koncepcyjnych projektu;
  • ~ realny wpływ na kształt i technologię rozwiązania;
  • ~ współpraca z instytucjami zewnęrznymi (m.in. instytucje finansowe, administracja publiczna) oraz dostawcami;
  • ~ kierowanie zespołem projektowym;
  • ~ koordynowanie prac zespołów wewnętrznych PFR S.A. oraz dostawców uczestniczących w projekcie;
  • ~ udział w przygotowaniu RFI, RFP oraz wyborze dostawcy;
    • ~ nadzorowanie wykonania zapisów umowy oraz zakresu prac, harmonogramu i budżetu projektu;
    • ~ opracowywanie dokumentacji zarządczej.

Nasze wymagania:

  • ~ doświadczenie na stanowisku Kierownika projektu lub w zarządzaniu min. 8-osobowym zespołem;
  • ~ doświadczenie w współpracy z interesariuszami zewnętrznymi i zespołami IT;
  • ~praktyka w prowadzeniu projektów od strony biznesowej w jednym z obszarów: administracji publicznej, finansowej, ubezpieczeniowej, IT;
  • ~ wysokie zdolności komunikacyjne, priorytetyzacji zadań, zarządzania interesariuszami, budżetem projektu i czynnikami ryzyka;
  • ~ znajomość metodyk i technik zarządzania projektami i organizacji pracy w zespołach.

Mile widziane:

  • ~ praktyczna znajomość technologii bazodanowych: MS SQL, Oracle, Postgres;
  • ~ praktyczna znajomość programowania w dowolnym języku wysokiego poziomu;
  • ~ umiejętność modelowania i  czytania uproszczonych diagramów procesów;
  • ~ umiejętność interpretowania "formalnych" dokumentów projektowych (zapisów umów, uchwał, ustaw itp.);
  • ~ certyfikacje w obszarze zarządzania projektami.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.