Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Menedżer inwestycyjny

Stanowisko

Menedżer Inwestycyjny

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DI/MI/06/2021

Publikacja

2021-06-01

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 2 lipca 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ kompleksowe lub częściowe koordynowanie procesów inwestycyjnych,
  • ~ udział w strukturyzowaniu transakcji i instrumentów PFR/Funduszy,
  • ~ kontraktowanie i nadzorowanie prac doradców w ramach procesów transakcyjnych,
  • ~ negocjowanie dokumentacji transakcyjnej/projektowej,
  • ~ aktywny udział w poszukiwaniu transakcji i projektów inwestycyjnych, udział w budowaniu relacji z kluczowymi interesariuszami,
  • ~ przygotowywanie i weryfikacja modeli wyceny, nadzorowanie procesu due diligence, monitorowanie działań spółek portfelowych w zakresie zgodności ich działania z biznes planem, strategią, jak również ustaleniami wynikającymi z dokumentacji transakcyjnej,
  • ~ reprezentowanie PFR/Funduszu w organach spółek, w które PFR/Fundusz dokonały inwestycji,
  • ~ nadzorowanie zespołu analityków i specjalistów w ramach zespołów projektowych, ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad podnoszeniem ich kompetencji.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia lub finanse,
  • ~ 5 - 12-letnie doświadczenie zawodowe – preferowane doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, funduszach private equity, funduszach infrastrukturalnych, zespołach finansowania strukturyzowanego,
  • ~ doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów inwestycyjnych,
  • ~ umiejętność modelowania finansowego,
  • ~ znajomość podstawowych prawnych schematów transakcyjnych i projektowych (umowy inwestycyjne, umowy nabycia akcji, umowy wspólników, ład korporacyjny, ścieżki wyjścia, dokumentacja finansowania, dokumentacja projektowa),
  • ~ biegła znajomość języka angielskiego,
  • ~ zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • ~ motywacja i gotowość szybkiego rozwoju podczas realizacji najciekawszych transakcji i projektów na rynku polskim.

Mile widziane:

  • ~ certyfikaty: CFA, doradcy inwestycyjnego, maklera, ACCA.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.