Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Menedżer Zespołu

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/M/07/2021

Publikacja

2021-07-02

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 7 sierpnia 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~kierowanie zespołem wsparcia rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Departamencie Rozwoju Innowacji,
  • ~nadzór nad portalem startup.pfr.pl i komunikacją oferty dla startupów od Grupy PFR,
  • ~budowanie i promowanie oferty e-learningowej dla innowatorów,
  • ~budowanie społeczności innowatorów i relacji z głównymi podmiotami ekosystemu innowacji w Polsce m.in. poprzez Centralny Dom Technologii,
  • ~tworzenie programów inkubacyjnych i akceleracyjnych oraz śledzenie trendów dotyczących wsparcia dla młodych innowacyjnych przedsiębiorstw, a w konsekwencji budowanie i ewaluacja oferty edukacyjnej PFR S.A.,
  • ~analiza skuteczności powyższych programów i przygotowanie półrocznych raportów ewaluacyjnych,
  • ~koordynowanie komunikacji z działem komunikacji wewnętrznej oraz spółkami z Grupy Kapitałowej,
  • ~tworzenie materiałów marketingowych dotyczących prac departamentu w obszarze edukacji,
  • ~współpraca z innymi podmiotami Grupy PFR.

Nasze wymagania:

  • ~ kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru rozwoju biznesu, innowacji, branż kreatywnych lub marketingowych nastawionych na cel,
  • ~2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • ~ znajomość polskiego ekosystemu innowacji: liderów rynku, ekspertów, mentorów, nowopowstałych spółek; modeli i metodyk tworzenia innowacyjnych projektów,
  • ~ analityczny umysł, umiejętność przygotowywania i analizowania danych, a na tej podstawie tworzenia raportów,
  • ~ komunikatywność, łatwość w budowaniu relacji, otwartość na nowe pomysły i ich inicjowanie,
  • ~ podstawowa znajomość mediów, narzędzi i kanałów promocji dla projektów z obszarów związanych ze start-upami, innowacjami, nowymi technologiami,
  • ~ znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. C1
  • ~ znajomość MS Power Point i MS Excel minimum w stopniu średniozaawansowanym

Mile widziane:

  • ~ znajomość narzędzi Jira Core i Google Analytics.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.