Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Menedżer w Departamencie Windykacji

Stanowisko

Menedżer

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DW/M/04/2021

Publikacja

2021-04-20

Menedżer w Departamencie Windykacji [rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 20 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~kierowanie, koordynowanie i nadzór nad procesem windykacji należności,
  • ~udział w procesie tworzenia systemu windykacji,
  • ~współpraca z firmami windykacyjnymi działającymi na zlecenie Spółki,
  • ~nadzorowanie procesu windykacji, w tym:
  •       ~ tworzenie strategii windykacji, procedur i scenariuszy windykacyjnych,
  •       ~ monitorowanie poziomu spłat,
  •       ~ zarządzanie portfelem wierzytelności,
  •       ~przygotowywanie analiz cyklicznych i ad hoc związanych
    z obszarem windykacji
  •       ~kwalifikowanie wierzytelności do sprzedaży oraz realizacja
    procesu ich sprzedaży,
  •       ~ rozliczanie oraz kontrola firm windykacyjnych,
  •       ~udział w procesie tworzenia systemu windykacji,
  • ~bieżąca współpraca z bankami w zakresie obsługi windykacyjnej programu Tarczy Finansowej,
  • ~przygotowywanie raportów i analiz dot. poziomu realizacji działań windykacyjnych oraz ich efektywności.

Nasze wymagania:

  • ~ min. 5 letnie doświadczenie w kierowaniu lub koordynowaniu zespołem windykacyjnym oraz planowania jego prac,
  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo),
  • ~ umiejętność opracowywania procesów, procedur i myślenia analitycznego,
  • ~ umiejętność syntezy danych na podstawie raportów analitycznych,
  • ~doświadczenie we współpracy z firmami windykacyjnymi oraz bankami
  • ~ doświadczenie w tworzeniu strategii windykacji, procedur i scenariuszy windykacyjnych,
  • ~ doświadczenie w realizacji procesu zbywania wierzytelności,
  • ~efektywne zarządzanie czasem pracy i umięjętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • ~ doświadczenie w tworzeniu specyfikacji narządzi informatycznych,
  • ~ ukończona aplikacja radcy prawnego/adwokata.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.