Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DOR/MA/1/2022

Publikacja

2022-01-12

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 12 lutego 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ przygotowanie i obsługa rozliczeń transakcji;
  • ~ współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozliczeń finansowych;
  • ~ tworzenie zestawień z baz danych z wykorzystaniem SQL;
  • ~obsługa systemu Jira;
  • ~ współpraca przy tworzeniu rozwiązań informatycznych;
  • ~ wizualizacja danych w systemie MS PowerBI.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • ~ podstawowa znajomość SQL;
  • ~ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • ~ samodzielność, zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • ~ umiejętność analitycznego myślenia oraz strukturyzowania i rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • ~ znajomość MS PowerBI.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.