Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Analityk w Biurze Strategii

Stanowisko

Młodszy Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/BS/MA/01/2022

Publikacja

2022-01-12

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 12 lutego 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ wsparcie rozwoju PMO w PFR SA oraz w Grupie Kapitałowej PFR;
  • ~ bieżące wsparcie dla Kierowników Projektów oraz docelowo samodzielne prowadzenie pierwszych projektów;
  • ~ wspieranie realizacji interdyscyplinarnych projektów Grupy Kapitałowej PFR o zróżnicowanej tematyce (inwestycyjne, operacyjne, strategiczne) poprzez organizację i koordynowanie posiedzeń Komitetów Sterujących;
  • ~wsparcie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań z obszaru zarządzania projektami w PFR SA oraz Grupie Kapitałowej PFR;
  • ~ miesięczne raportowanie statusu realizacji projektów bezpośrednio do Zarządu PFR z wykorzystaniem narzędzi business intelligence, pomoc w przygotowaniu analiz portfela projektów PFR SA;
  • ~ bieżąca współpraca z Kierownikami i Sponsorami projektów;
  • ~ monitorowanie czynników ryzyka oraz wykonania budżetu w ramach portfela projektów, weryfikacja harmonogramów projektów i raportowanie odchyleń od planu bazowego.

Nasze wymagania:

  • ~ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Project, MS Power BI, MS Excel, MS Power Point);
  • ~ szeroko pojęta wiedza finansowa (związany z tym kierunek studiów / staż lub praktyki w branży finansowej);
  • ~ zainteresowanie rozwojem w obszarze zarządzania projektami;
  • ~ umiejętność pracy z ludźmi i rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • ~ umiejętność analitycznego myślenia oraz strukturyzowania i rozwiązywania problemów;
    • ~ zaangażowanie i chęć rozwoju;
    • ~ biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • ~ znajomość metodyk i narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu projektami,
  • ~ doświadczenie w pracy PMO,
  • ~ doświadczenie międzynarodowe – studia na zagranicznej uczelni / praca za granicą.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.