Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DP/MS/09/2021

Publikacja

2021-09-14

[REKRUTACJA ZDALNA]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 14 października 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~wspieranie pracy departamentu prawnego,
  • ~edytowanie i formatowanie dokumentów,
  • ~przygotowanie do wysyłki pism kierowanych do sądów i innych instytucji,
  • ~nadzorowanie archiwizacji oraz obiegu dokumentów w ramach departamentu, faktur oraz korespondencji,
  • ~bieżące wsparcie operacyjne pracy prawników, w tym w szczególności w zakresie nadzoru nad kalendarzem terminów i posiedzeń sądowych,
  • ~ organizować spotkań.

Nasze wymagania:

  • ~bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • ~min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku asystenckim (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub departamencie prawnym),
  • ~ bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzane zadania, ich systematyczna i dokładna realizacja,
  • ~umiejętność pracy w zespole.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.