Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Młodszy Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/BZ/MS/06/2021

Publikacja

2021-06-02

Młodszy Specjalista w Biurze Zarządu (Recepcja)
[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 8 lipca 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ koordynowanie rozmów telefonicznych przychodzących do Spółki;
  • ~przyjmowanie i obsługa gości zewnętrznych Spółki,
  • ~dbanie o płynny obieg poczty wychodzącej i przychodzącej,
  • ~zarządzanie rezerwacją sal konferencyjnych,
  • ~prowadzenie rejestru umów,
  • ~nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur, prowadzenie rejestru faktur,
  • ~wsparcie Biura Zarządu w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania:

  • ~wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki administracyjne;
  • ~min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • ~doskonała organizacja pracy, dynamizm, umiejętności współpracy,
  • ~ pozytywne nastawienie, wysoka komunikatywność,
  • ~ dyskrecja, wysoka kultura osobista,
  • ~dobra znajomość pakietu Office,
  • ~ znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy prześlij swoją aplikację klikając w przycisk Aplikuj poniżej.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.