Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista ds. raportowania

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Chełm

Numer referencyjny

PFR/DRK/SR/09/2021

Publikacja

2021-09-28

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Chełm, lubelskie, Polska
Termin: 13 listopada 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ tworzenie, rozwój i optymalizacja raportów wspierających procesy biznesowe;
  • ~dostarczanie finalnych produktów dla Biznesu – raportów, dashboardów, przekrojowych analiz;
  • ~przygotowanie baz danych do kampanii telefonicznych (formatowanie struktury danych, deduplikacja, walidacja formatów);
  • ~przygotowanie dziennych, miesięcznych zestawień raportowych i prezentacji w formacie obowiązującym w Spółce, w tym przygotowanie automatyzacji dla raportów cyklicznych;
  • ~przygotowanie szablonów raportowych, wraz z mechanizmami ich zasilania;
  • ~zbieranie i korelacja danych z różnych źródeł na potrzeby analiz i raportowania, w tym kontrola ich jakości;
  • ~ budowa i optymalizacja modeli danych, oraz ich rozwój z zapewnieniem relacji między źródłami;
  • ~ współpraca z Architektem IT, Administratorami systemów IT w realizacji powyższych zadań;
  • ~współpraca z dostawcą systemu Contact Center w zakresie utrzymania systemu raportowego, w tym weryfikacja dostarczanych rozwiązań;
  • ~monitoring efektywności i analiza trendów raportowych opisujących wewnętrzne procesy Departamentu oraz wskazywanie optymalizacji;
  • ~ przygotowanie harmonogramów pracy, grafików i planów urlopowych;
  • ~wsparcie w pozostałych procesach i projektach Departamentu.

Nasze wymagania:

  • ~znajomość SQL, MS Excel/MS Access;
  • ~rozumienie architektury danych;
  • ~ umiejętność współpracy i komunikowania się ze światem Biznesu i IT, w połączeniu z analitycznym myśleniem;
  • ~doświadczenie w budowaniu logicznych modeli danych oraz raportów;
  • ~ doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • ~samodzielność w codziennej pracy, a tym samym odpowiedzialność za realizowane zadania;
  • ~dbałość o szczegóły i rzetelność;
  • ~bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.