Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista w Biurze Projektów Cyfrowych

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DPR/BPC/S/09/2022

Publikacja

2022-09-15

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 15 października 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ budowanie procesów biznesowych i operacyjnych w ramach realizowanego projektu,
  • ~kontaktowanie się z instytucjami zewnętrznymi w aspektach technicznych i operacyjnych,
  • ~ inicjowanie zmian funkcjonalnych systemu,
  • ~ aktywny udział w pracach koncepcyjnych projektu oraz konsultacje wpływające na kształt i technologię rozwiązania,
  • ~ zakładanie zgłoszeń do realizacji zadań rozbudowy i utrzymania systemu,
  • ~ okresowe raportowanie statusu prac w projekcie i wykonanych zadań.

Nasze wymagania:

  • ~umiejętność modelowania i czytania uproszczonych diagramów procesów,
  • ~ doświadczenie we współpracy z interesariuszami zewnętrznymi i zespołami IT,
  • ~ udział w realizacji projektów od strony biznesowej w jednym z obszarów: administracja publiczna finanse, ubezpieczenia, IT,
  • ~ wysokie zdolności komunikacyjne,
  • ~ umiejętność priorytetyzacji zadań, zarządzania relacjami z interesariuszami,
  • ~ doskonała organizacja pracy, kreatywność i elastyczność,
  • ~ rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • ~ samodzielność i wysoka motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • ~ znajomość zagadnień technicznych branży IT,
  • ~ praktyczna znajomość technologii bazodanowych: MS SQL, Oracle, Postgres,
  • ~ umiejętność interpretowania "formalnych" dokumentów projektowych (zapisów umów, uchwał, ustaw itp.),
  • ~ praktyczna znajomość narzędzi: Confluence, Jira.