Firma

PFR S.A.

Specjalista w Zespole Rozwoju Innowacji w obszarze startupów i MŚP

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/ZRISMSP/S/06/2022

Publikacja

2022-06-23

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 23 lipca 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ poszukiwanie informacji oraz przygotowanie analiz pod kątem projektowanych programów wsparcia startupów i MŚP,
  • ~ udział w opracowaniu założeń projektów, ukierunkowanych na rozwój startupów i MŚP,
  • ~ wsparcie merytoryczne i organizacyjne koordynatorów projektów w przygotowaniu i wdrażaniu inicjatyw,
  • ~ obsługa systemów korporacyjnych PFR.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe,
  • ~ znajomość narzędzi MS Power Point, Word i Excel minimum w stopniu średniozaawansowanym,
  • ~ wiedza na temat ekosystemu startupowego w Polsce,
  • ~ wysokie zdolności komunikacyjne,
  • ~ bardzo dobra organizacja pracy,
  • ~ umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ~ samodzielność i wysoka motywacja do pracy.

Mile widziane:

  • ~ doświadczenie w pracy w kołach naukowych poświęconych przedsiębiorczości, inkubatorach przedsiębiorczości lub akceleratorach,
  • ~ znajomość WordPress’a,
  • ~ znajomość narzędzia Jira.