Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/S/04/2021

Publikacja

2021-04-19

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 19 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ współtworzenie programu PFR dla Miast składającego się z oferty edukacyjnej, finansowej i doradztwa biznesowego dla samorządów,
  • ~realizacja zadań związanych z obszarem programu PFR dla Miast, w tym przygotowywanie analiz, treści do newslettera oraz monitoringu na rynku innowacji miejskich,
  • ~ organizacja Hackathonu dotyczącego wyzwań klimatu,
  • ~ aktywne nawiązywanie współpracy, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z przedstawicielami samorządów oraz przedstawicielami organizacji branżowych i biznesu,
  • ~ współtworzenie bazy miejskich innowacji w Polsce i na świecie.

Nasze wymagania:

  • ~ zainteresowanie oraz znajomości trendów w branży smart city, w tym wiedzy na temat dostawców nowoczesnych technologii,
  • ~ doświadczenie w prowadzeniu relacji biznesowych, sprzedaży,
  • ~ doświadczenie w przygotowywaniu materiałów analitycznych, raportów, treści do materiałów prasowych,
  • ~ umiejętność organizacji wydarzeń oraz wyszukiwania kontaktów do osób podejmujących kluczowe decyzje w administracji publicznej,
  • ~ rozumienie specyfiki działania jednostek sektora publicznego,
  • ~ otwartość na nowości i chęć zdobywania wiedzy w różnych obszarach, podejmowania inicjatywy oraz zaangażowanie,
  • ~ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie PP i Excel,
  • ~ znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • ~ wysokie zdolności analityczne, dokładność i dbałość o szczegóły,
  • ~ umiejętność organizacji własnego czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.