Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/S/11/2021

Publikacja

2021-11-08

[umowa na zastępstwo]
[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 8 grudnia 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~wsparcie administracyjno-organizacyjne zespołu – tj. procedowanie umów, faktur;
  • ~odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym rejestracja w systemie PWA;
  • ~konsultacje z innymi działami w firmie w celu zapewnienia poprawności wewnętrznych procesów;
  • ~przygotowywanie prezentacji;
  • ~organizacja spotkań oraz bezpośredni kontakt z kontrahentami;
  • ~prowadzenie webinariów;
  • ~usprawnianie pracy zespołu z wykorzystaniem dostępnych narzędzi cyfrowych tj. jira, callendly, etc.

Nasze wymagania:

  • ~zainteresowanie innowacjami i nowymi technologiami;
  • ~doświadczenie w pracy projektowej w zespole lub start-upie;
  • ~zaangażowanie i podejmowanie inicjatywy;
  • ~wysokie zdolności analityczne, dokładność i dbałość o szczegóły;
  • ~bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie PP i Excel;
  • ~umiejętność organizacji własnego czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.