Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Specjalista w Departamencie Zarządzania Wierzytelnościami

Stanowisko

Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/OFIR/DZW/S/09/2022

Publikacja

2022-09-16

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 16 października 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ monitorowanie poprawności danych w systemie oraz wymiany dokumentów,
  • ~ współpraca z podmiotami zewnętrznymi i jednostkami wewnątrz organizacji w zakresie postępu procesu windykacyjnego,
  • ~ współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie obsługi zapytań i reklamacji,
  • ~ przygotowywanie dokumentacji dot. procesu windykacji,
  • ~ współpraca z podmiotami zewnętrznymi i jednostkami wewnątrz organizacji w zakresie opracowywania pism niezbędne do realizacji procesu windykacyjnego,
  • ~ raportowanie prowadzonych działań w JIRA.

Nasze wymagania:

  • ~wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – preferowane kierunki ekonomia, finanse, prawo,
  • ~ minimum roczne doświadczenie w Dziale Windykacji lub pokrewnym,
  • ~ dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ~ umiejętność pisania pism w stylu urzędowym,
  • ~wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • ~znajomość środowiska MS Office, w tym Excel.

Mile widziane:

  • ~znajomość środowiska JIRA i Power BI.