Firma

PFR S.A.

Starszy Specjalista w Departamencie Zarządzania Wierzytelnościami

Stanowisko

Starszy Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DW/SS/11/2021

Publikacja

2021-11-08

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 8 grudnia 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ monitorowanie poziomu spłat wierzytelności i poprawności danych w systemie;
  • ~ uczestniczenie w procesach restrukturyzacji i windykacji należności;
  • ~ współpraca z podmiotami zewnętrznymi i jednostkami wewnątrz organizacji w zakresie postępu procesu windykacyjnego;
  • ~ przygotowywanie dokumentacji dot. procesu windykacji;
  • ~ opracowywanie pism niezbędnych do realizacji procesu windykacyjnego.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomia, finanse, prawo,
  • ~ min. 5-letnie doświadczenie w Dziale Windykacji w banku lub innej instytucji finansowej lub pokrewnym;
  • ~ doświadczenie we współpracy z firmami windykacyjnymi lub bankami;
  • ~ doświadczenie w tworzeniu procesów windykacyjnych, w szczególności restrukturyzacyjnych;
  • ~ dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • ~ umiejętność pisania pism w stylu urzędowym;
  • ~wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:

  • ~znajomość środowiska JIRA (Redmine) i Power BI.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.