Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Starszy Analityk w Departamencie Zarządzania Portfelem

Stanowisko

Starszy Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DZP/SA/08/2022

Publikacja

2022-08-05

Możesz mieć wpływ - rozwiń się z PFR. Jesteśmy grupą ludzi tworzących innowacyjne projekty mające pozytywny wpływ na społeczeństwo i gospodarkę. Pracujemy w atmosferze profesjonalizmu i wsparcia, z wykorzystaniem naszych doświadczeń w gronie najlepszych ekspertów. Tworzymy lepsze jutro. Dbamy o zrównoważony rozwój. Rozwijamy siebie nawzajem. Dołącz do nas

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 7 września 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ Przygotowywanie raportów kwartalnych z monitoringu funduszy i projektów (inwestycji),
  • ~ Analiza raportów z wycen dla poszczególnych inwestycji,
  • ~ Utrzymywanie relacji z zespołami transakcyjnymi oraz z osobami ze spółek projektowych w celu pozyskiwania informacji,
  • ~ Reprezentowanie PFR w organach nadzorczych lub zarządczych spółek projektowych,
  • ~ Współpraca z PFR TFI w ramach zarządzania nad funduszami inwestycyjnymi,
  • ~ Przygotowywanie analiz Know Your Customer,
  • ~Wykonywanie innych zadań ad hoc zmierzających do efektywnego zarządzania inwestycjami i funduszami inwestycyjnymi.

Nasze wymagania:

  • ~Min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze szeroko pojętych finansów,
  • ~ Wiedza dot. rachunkowości finansowej (ustawy o rachunkowości),
  • ~ Dobre rozumienie rachunkowości zarządczej,
  • ~ Rozumienie zagadnień dot. wyceny przedsiębiorstw / instrumentów finansowych (różnych modeli wyceny),
  • ~ Umiejętność płynnego posługiwania się programem Excel,
  • ~ Umiejętność dobrej komunikacji.

Mile widziane:

  • ~ Umiejętność modelowania finansowego,
  • ~Znajomość zabezpieczeń używanych przy udzielaniu finansowania dłużnego,
  • ~ Znajomość zagadnień dot. działalności funduszy inwestycyjnych (w tym ustawy o funduszach inwestycyjnych) np. FIZ, FIZAN,
  • ~ Ukończone (lub trwające) kursy finansowe, np. ACCA, CFA.