Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Starszy Analityk w zespole inwestycyjnym

Stanowisko

Starszy Analityk

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DIS/SA/02/2021

Publikacja

2021-02-02

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum, Polska
Termin: 2 lipca 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~przygotowywanie analiz ekonomiczno-finansowych spółek,
  • ~budowanie modeli finansowych na potrzeby ww. analiz oraz wyceny spółek,
  • ~przeprowadzanie analiz projektów inwestycyjnych, w tym analiz efektywności projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego,
  • ~ przygotowywanie analiz rynkowych i regulacyjnych,
  • ~uczestniczenie w procesach inwestycyjnych, w tym przeprowadzanie analiz przy sporządzaniu wniosków inwestycyjnych i prowadzeniu procesów due diligence oraz monitorowanie projektów inwestycyjnych i lokat Funduszu,
  • ~wspieranie zespołu transakcyjnego przy poszukiwaniu nowych celów inwestycyjnych.

Nasze wymagania:

  • ~wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunek studiów: finanse przedsiębiorstwa, bankowość, metody statystyczne i ilościowe/ekonometria, ekonomia),
  • ~min. 2-letnie doświadczenie w pracy w instytucji finansowej (w banku w dziale finansowania przedsiębiorstw, biurze maklerskim, funduszu typu private equity, itp.) lub w spółce doradczej (doradztwo transakcyjne, corporate finance),
  • ~ znajomość zasad rachunkowości w stopniu pozwalającym przeprowadzić biegle analizy historycznych sprawozdań finansowych,
  • ~umiejętność modelowania finansowego w stopniu średnio zaawansowanym,
  • ~bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia,
  • ~efektywna organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • ~proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność,
  • ~biegła znajomość języka angielskiego.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy prześlij swoją aplikację, klikając w przycisk Aplikuj.poniżej.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.