Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Starszy Prawnik ds. Prawa Pracy

Stanowisko

Starszy Prawnik

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DP/PP/03/2021

Publikacja

2021-03-22

  [REKRUTACJA ZDALNA]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 14 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ bezpośrednia obsługa wszelkich kwestii związanych z prawem pracy zarówno w PFR S.A. jak i w spółkach z grupy kapitałowej,
  • ~ przygotowywanie umów oraz wewnętrznych regulacji,
  • ~ przygotowywanie strategii procesowej (w przypadku postępowań z zakresu prawa pracy),
  • ~ przygotowywanie analiz prawnych oraz dokumentacji prawnej,
  • ~ reprezentowanie spółki przed sądem oraz organami administracji,
  • ~opracowywanie porad dla wewnętrznego klienta,
  • ~świadczenie bieżącego doradztwa prawnego.

Nasze wymagania:

  • ~min. 10 lat doświadczenie w pracy w dziale prawnym, kancelarii prawnej lub departamencie prawnym spółki (specjalizacja z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych),
  • ~uprawnienia radcy prawnego/adwokata,
  • ~wiedza w zakresie prawa cywilnego, procesowego, prawa pracy, prawa spółek handlowych,
  • ~doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spraw;
  • ~umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów, w tym łatwość formułowania myśli i wniosków, w mowie i piśmie,
  • ~wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • ~dokładność i umiejętmość pracy pod presją czasu,
  • ~samodzielność, a także umiejętność pracy w zespole,
  • ~ znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.