Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Starszy Specjalista ds. podatków

Stanowisko

Starszy Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DR/SSP/01/2022

Publikacja

2022-01-13

Starszy specjalista ds. podatków
[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 13 lutego 2022 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~ wsparcie w zakresie podatkowym projektów i transakcji biznesowych,
  • ~ identyfikowanie obszarów ryzyka podatkowego,
  • ~ opiniowanie umów pod kątem podatkowym,
  • ~ wsparcie w przygotowaniu rozliczeń i deklaracji podatkowych, w szczególności VAT, CIT, PCC,
  • ~ wsparcie w zakresie identyfikacji schematów podatkowych i ich raportowaniu,
  • ~ wdrażanie/aktualizacja procedur podatkowych obowiązujących w Spółce.
    • ~ udział w procesie przygotowania dokumentacji cen transferowych,
    • ~ monitorowanie zmian w przepisach prawnych oraz monitorowanie bieżącego orzecznictwa,
    • ~ współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi.

Nasze wymagania:

  • ~ wykształcenie wyższe (preferowane prawo, finanse i rachunkowość),
  • ~ min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • ~ bardzo dobrej znajomości przepisów polskiego prawa podatkowego,
  • ~ dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • ~ samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ~ bardzo dobra organizacja pracy,
  • ~ inicjatywa i zaangażowanie.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.