Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji

Stanowisko

Starszy Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/SS/06/2021

Publikacja

2021-06-08

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 8 lipca 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~kompleksowa koordynacja projektów z obszaru budowania nowych innowacyjnych spółek i kompetencji cyfrowych (np. Szkoła Pionierów),
  • ~przygotowywanie prezentacji strategii, harmonogramów działań, raportów, procesów z przebiegu projektów,
  • ~przygotowywanie założeń merytorycznych projektów edukacyjno-inkubacyjnych dla pomysłodawców i spółek oraz ich realizacja przy współpracy z innymi departamentami,
  • ~obserwowanie trendów i wsparcie w kreowaniu nowych projektów edukacyjnych dla przedsiębiorców technologicznych,
  • ~współpraca z partnerami instytucjonalnymi i komercyjnymi w zakresie merytoryczno-formalnym przy rozwijaniu projektów,
  • ~wykorzystywanie i proponowanie kolejnych narzędzi cyfrowych do realizacji założonych celów projektów.

Nasze wymagania:

  • ~ min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru rozwoju biznesu, innowacji, branż kreatywnych lub marketingowych nastawionych na cel,
  • ~znajomość polskiego ekosystemu innowacji: liderów rynku, ekspertów, mentorów, nowopowstałych spółek; modeli i metodyk tworzenia innowacyjnych projektów,
  • ~ znajomość MS Power Point i MS Excel co najmniej w stopniu średniozaawansowanym,
  • ~analityczny umysł, umiejętność przygotowywania i analizowania danych oraz tworzenie na ich podstawie raportów,
  • ~ komunikatywność, łatwość w budowaniu relacji, otwartość na nowe pomysły i ich inicjowanie,
  • ~podstawowa znajomość mediów, narzędzi i kanałów promocji dla projektów z obszarów związanych ze start-upami, innowacjami, nowymi technologiami,
  • ~znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1.

Mile widziane:

  • ~znajomość narzędzi Jira Core i Google Analytics.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.