Firma

PFR S.A.

Ogłoszenie

Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji

Stanowisko

Starszy Specjalista

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

PFR/DRI/SSNSP/04/2021

Publikacja

2021-04-20

[rekrutacja zdalna]

Miejsce pracy: Warszawa Centrum, Polska
Termin: 20 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:

  • ~udział w projekcie Next Step Poland prowadzonym w partnerstwie z Polską Agencją Handlu i Inwestycji oraz Polska Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości,
  • ~aktywne nawiązywanie współpracy, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z przedstawicielami instytucji z Grupy PFR,
  • ~realizacja zadań związanych z udziałem w programie Next Step Poland, w tym reprezentacja PFR SA w spotkaniach roboczych na poziomie krajowym; wypracowywanie nowych rozwiązań wsparcia innowacji dla PFR S.A w metodologii service design, analiza i weryfikacja aspektów koniecznych dla wdrożenia nowych rozwiązań,
  • ~wsparcie administracyjne projektu w zakresie wniosków o płatność oraz postepowań zakupowych.

Nasze wymagania:

  • ~ zainteresowanie rozwojem gospodarczym kraju, w szczególności poprzez instrumenty wsparcia innowacyjności oferowane przez administrację publiczną,
  • ~rozumienie specyfiki działania jednostek sektora publicznego w tym instytucji z Grupy PFR,
  • ~ doświadczenie w prowadzeniu bądź udziale w projektach finansowanych z funduszy europejskich,
  • ~otwartość na nowości i chęci zdobywania wiedzy w różnych obszarach, oraz zaangażowanie i podejmowanie inicjatywy,
  • ~ bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie PP i Excel,
  • ~ znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • ~ wysokie zdolności analityczne, dokładność i dbałość o szczegóły,
  • ~ umiejętność organizacji własnego czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji.

Mile widziane:

  • ~znajomość oraz zastosowania metodologii Design Thinking w projektach.

Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • ~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • ~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.